Yöntem

Universal v4.4.1 – Çok Amaçlı Android Uygulama Kaynak Kodları

Universal, herkesin uygulama oluşturmak için kullanabileceği sağlam bir şablondur. Özelleştirilebilir bir uygulamada internetin her yerinden içerik kullanabilir ve birleştirebilirsiniz.

Web’de herhangi bir yerde içerik görüntüleyebilmeniz için Universal ile birçok içerik sağlayıcıyı destekliyoruz. İlk olarak, WordPress blog yayınlarınızı WordPress.com veya kendi kendine barındırılan WordPress sitelerinden uygulamanızda göstermek için WordPress’i destekliyoruz. Ardından YouTube kanallarını, YouTube oynatma listelerini veya canlı videoları doğrudan uygulamanızda göstermesi için YouTube’u destekliyoruz. Vimeo, Vimeo videolarını göstermek için Vimeo kullanıcılarını ve albümlerini destekler. Radyo da desteklenir ve kullanıcıların uygulamanızda Radyo veya Shoutcast / Icecast akışlarını dinlemelerine olanak tanır (meta veriler / şu anda oynatılan bilgilerle). Ayrıca WooCommerce Mağazanızı uygulamanıza entegre etmek için WooCommerce sunuyoruz, kullanıcılar ürünlere göz atabilir, sepete ekleyebilir, ödeme yapabilir, giriş yapabilir ve son siparişlerini görüntüleyebilir.

Universal v4.4.1 – Android uygulama kodları için çok işlevli işlev kodları

 • Sınırsız Öğeler – Uygulamanızda birçok farklı türde içeriği kullanabilir ve birleştirebilirsiniz. Örneğin, WooCommerce’ı canlı video akışları ve Twitter ile birleştirin, her şey mümkündür. İsteğe bağlı olarak simgeler ekleyin, bölümler oluşturun ve vurgulayın.
 • Yeni Malzeme Tasarımı – Universal, en son malzeme tasarımı yönergelerine göre tasarlanmıştır. Modern, animasyonlu, hafif düzenlere sahiptir. Herhangi bir renkte tamamen özelleştirilebilir.
 • OneSignal Push Bildirimleri – Kullanıcılarınıza kolayca push bildirimleri ve URL’ler gönderin.
 • Uygulama içi satın almalar – Uygulama içi satın alımlar yaparak kullanıcılarınızın reklamları kaldırmasına veya uygulamanızdaki ek içeriğin kilidini açmasına izin verin. *
 • Tablet kullanıcı arayüzü – Tabletlerde ayrı çift kanatlı düzeni ve makaleleri okumak ve dikkati dağılmadan içeriği görüntülemek için kapsamlı bir ayrıntı görünümü.
 • Çevrimdışı ve Sık Kullanılanlar – WordPress ve RSS hakkında çevrimdışı makaleleri ve yayınları saklayın. Web sayfaları ve YouTube videoları favori öğeler olarak gönderilebilir. Tumblr ve Flickr görüntüleri, SoundCloud ve WordPress Ses ve diğer medya ekleri yerel depolama alanında saklanabilir.
 • Özelleştirilebilir – Renkleri özelleştirerek ve kendi simgelerinizi kullanarak uygulamanızı kolayca oluşturun. Gezinme çekmeceniz için birden çok stil arasından seçim yapabilirsiniz, örneğin bir banner resmi ayarlayarak.
 • Admob Afişleri ve Geçiş Reklamları – Admob’da bir araya getirildiğinde, uygulamanıza banner eklemek ve gezinirken geçiş reklamları görüntülemek yalnızca birkaç saniye sürer.
 • Yorumlar – Uygulamanızda YouTube, Facebook, WordPress ve Instagram’daki yayınlar, videolar ve makaleler hakkındaki yorumları gösterin.
 • Sosyal Paylaşım – Kullanıcılarınızın uygulamanızı tanıtırken içerik paylaşmasına izin verin.
 • Özel Eylemler – Başka bir uygulamayı kolayca planlayın veya menüden bir URL açın.

Universal v4.4.1 – Çok Amaçlı Android Uygulama Önizlemesi

https://codecanyon.net/item/universal-full-multipurpose-android-app/6512720

Universal v4.4.1 – Çok fonksiyonlu Android uygulaması Download kaynak kodları

https://www96.zippyshare.com/v/yxh5kvi0/file.htmlMesaj Görüntüleme Sayısı:
39

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı